Vážení zákazníci,

z kapacitních důvodů objednávek vytvořených po 10.12.2019 negarantujeme doručení zásilky do Vánoc. Případné objednávky po tomto datu si ověřte telefonicky.

Děkujeme za pochopení.

 

 

Upozornění:

Texty, loga a fotografie jsou chráněny dle autorského zákona. Nesmí být kopírovány ani umístěny na jiných internetových stránkách bez písemného souhlasu majitele a provozovatele internetových stránek www.rukavicejunek.cz a www.junek-gloves.cz.


O NÁS

Společnost JUNEK působí na českém trhu od roku 1991. Navázali jsme na více než 140 let straou tradici výroby kožených ruakvic v našem kraji.

Rukavice vyráběné z právé kůže dodáváme na český i mezinárodní trh. Jejich pečlivé řemeslnické zpracování je zárukou vysoké kvality. Naším cílem je uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Již 10 let spolupracujeme s celostvětově známým módním návrhářským studiem v Paříži představující francouzskou eleganci a luxus pro nějž nejenom vyrábíme rukavice, ale také s jeho modní návrhářkou konzultujeme módní trendy a společně vytváříme modely. Kromě toho, že Paříž je město módy, je Francie jednou z rukavičkářských velmocí.